Koncert Timberlake`a prawie wyprzedany!

22.05.2014
Koncert Timberlake`a prawie wyprzedany!

To już niemal pewne. Koncert Justina Timberlake`a na naszym stadionie zobaczy komplet 40.000 widzów! W najbliższy poniedziałek o godzinie 10:00 do sprzedaży trafi ostatnia pula atrakcyjnych biletów, które zostały zwolnione przez klientów biznesowych.

Od momentu oficjalnego ogłoszenia koncertu Justina Timberlake`a na PGE ARENIE w Gdańsku show cieszył się gigantycznym zainteresowaniem. Bilety rozchodziły się w eksperesowym tempie już w przedsprzedaży.

- Kiedy natomiast ruszyła oficjalna sprzedaż, kolejne sektory znikały w mgnieniu oka – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem tego wydarzenia.

W rezultacie biletów na koncert amerykańskiego wokalisty zostało już bardzo niewiele.

- W najbliższy poniedziałek, 26 maja, o godzinie 10:00 do sprzedaży trafią ostatnie atrakcyjne bilety na koncert w Gdańsku. Będą to wejściówki na różne sektory, które zostały zwolnione przez klientów biznesowych. Ich liczba jest jednak bardzo ograniczona. Bez wątpienia więc warto się pospieszyć z ich zakupem – wyjaśnia Janusz Stefański.

Bilety na show Justina Timberlake’a można nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com, a także w systemie sprzedaży Eventim oraz eBilet.

Koncert okrzyknięty przez większość mediów jako muzyczne wydarzenie roku w Polsce odbędzie się 19 sierpnia. Będzie trzecim wielkim koncertem na PGE ARENIE w Gdańsku, po Jennifer Lopez i Bon Jovi.

Więcej o biletach na koncert na: http://www.pgearena.gdansk.pl/justin_timberlake_zaspiewa_na_pge_arenie