Kolejny otwarty trening

13.06.2021
Informacje o dystrybucji wejściówek na 15.06.2021

Zaproszenia na II publiczną sesje treningową reprezentacji Polski w Gdańsku

 

Reprezentacja Polski oraz Miasto Gdańsk zapraszają kibiców na drugą publiczną sesje treningową. Na drugi trening będzie mogło wejść ponad 9 tysięcy kibiców. Sesja odbędzie się we wtorek, 15 czerwca o godzinie 17:00. Wejście na stadion od godziny 16:00 prosimy przyjść wcześniej.

 

Reprezentacja Polski otwiera kolejny treningi dla publiczności. Przygotowania naszej kadry na żywo może obejrzeć ponad 9 tysięcy kibiców. Zachęcamy wszystkich do wsparcia biało-czerwonych przed kolejnymi ważnymi meczami w finałach mistrzostw Europy.

 

Trening odbędzie się we wtorek , 15 czerwca o godzinie 17:00. Wejście na stadion Polsat Plus Arena Gdańsk będzie możliwe od godziny 16:00. Zajęcia potrwają ponad godzinę. Wejście na stadion będzie możliwe bramami nr 8 i nr 10.

 

– Liczba osób chętnych na pierwszą sesję treningową przerosła nasze oczekiwania, dlatego w porozumieniu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej postanowiliśmy zwiększyć pulę dostępnych zaproszeń na drugi trening reprezentacji  do ponad 9 tyś.– mówi Aleksandra Dulkiewicz Prezydent Miasta Gdańsk.

 

–We wtorek będziemy po pierwszym meczu w grupiedlatego też zdecydowaliśmy się zaprosić kibiców do dopingu na kolejnej publicznej sesji treningowej– dodał Jakub Kwiatkowski,Team Manager ds. sportowych oraz rzecznik prasowy reprezentacji Polski i PZPN.

 

Publiczne sesje treningowe organizowane są przez Miasto Gdańsk i Polski Związek Piłki Nożnej. Niewykluczone, że w momencie przejścia do kolejnej fazy rozgrywek UEFA EURO 2020, odbędą się kolejne publiczne treningi.

 

JAK OTRZYMAĆ ZAPROSZENIE

 

Na stronie internetowej https://bilety.lechia.pl/ w poniedziałek 14 czerwca o godzinie 12:00 udostępniony będzie dedykowany link, po wypełnieniu którego otrzymamy na e-mail zaproszenie upoważniające do uczestnictwa w sesji treningowej 15 czerwca o godzinie 17:00. Jedna osoba może wygenerować maksymalnie cztery wejściówki. Zaproszenia są bezpłatne, a o ich otrzymaniu decyduje kolejność zapisów w systemie, aż do wyczerpania.

 

Ogromne podziękowania dla partnera wydarzenia, InvestGDA, dzięki któremu możemy wspólnie poczuć piłkarskie emocje !

 

logo-colour