Informacje organizacyjne - Amber Fest

08.09.2016
Program, dojazd, mapa imprezy

Nadchodzi Amber Fest - największa w Polsce Północnej biesiada dla wszystkich smakoszy piwa i produktów regionalnych. Spotykamy się 10 września przy Stadionie Energa Gdańsk, start o 11.00, bawimy się do północy! Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje organizacyjne.

Szczegółowy program:

11.00 ROZPOCZĘCIE
11.00 - 18.00 PIKNIK RODZINNY (dmuchańce, animacje dla dzieci, konkursy, atrakcje dostępne w FUN ARENIE)
12.00 - 13.00 Prezentacja stoisk produktów regionalnych
13.00 - 14.00 Pokaz live cooking - Michał Turek
14.00 – 15.00 Pokaz sprzętu agrarnego
14.00 - 15.00 Wypiek AMBERkuchów
14.00 – 15.00 Pokaz warzenia piwa
15.00 – 16.30 Konkursy z nagrodami , animacje dla dzieci
16.30 – 1.00 BIESIADA PIWNA - prowadzący Wojciech Tremiszewski
16.30 -17.00 Odszpuntowanie beczki
17.00 - 18.30 Koncert Inés
18.30 - 20.00 Koncert zespołu Majestic
20.00 - 21.30 Koncert Gwiazdy Wieczoru BRAThANKI
22.00 - 0.00 DJ-PARTY

Płatność

Płatność za piwo z nalewaka odbywać się będzie tylko za żetony. Żetony zakupić będzie można w wyznaczonych kasach tylko za gotówkę. Za żywność i przekąski zapłacisz również tylko gotówką. Podczas Amber Fest będą funkcjonowały 2 bankomaty – bankomat SKOK, zlokalizowany na terenie imprezy, oraz bankomat Euronet zlokalizowany w pobliżu AmberExpo, jednak bardzo prosimy o wcześniejsze przygotowanie gotówki.

Ceny

Jeden żeton kosztować będzie 5 złotych, jedno piwo z nalewaka (0,5 litra) to jeden żeton.

Sklepik festiwalowy

W sklepiku festiwalowym zakupicie pamiątkowe kufle, koszulki oraz butelkowane piwo z Browaru Amber. Kufle kosztować będą 10 złotych, natomiast pamiątkowe koszulki 35 złotych. Za wszystkie przedmioty kupione w sklepiku zapłacicie gotówką oraz żetonami. 

Dostępne gatunki piw

Z nalewaka będzie można dostać 9 piw z Browaru Amber: Żywe, Żywe Niefiltrowane, Pszeniczniak, Złote Lwy, Amber Czarny Bez, Koźlak, Grand Imperial Porter, Po Godzinach – AIPA oraz nowość APA!

Wstęp

Wstęp jest darmowy, ale dla tych, którzy chcieliby przeżyć Amber Fest w wyjątkowej atmosferze, przygotowaliśmy specjalny Pakiet Biesiadnika. W pakiecie znajdziecie open bar, catering oraz miejsca w dedykowanym namiocie. Można zakupić go na: Ebilet.pl.

Dojazd

Dla uczestników imprezy przygotowaliśmy bezpłatny parking P5 (wjazd od ul. Marynarki Polskiej) oraz P4 (wjazd od ulicy Żaglowej), jednak z racji tego, że ilość miejsc postojowych jest ograniczona polecamy skorzystanie z alternatywnych środków transportu np. funkcjonującej w dniu imprezy komunikacji miejskiej. Z centrum Gdańska można dojechać tramwajem numer 10, z dworca w Gdańsku Wrzeszczu autobusem numer 158. Nazwa przystanku docelowego to „Stadion Energa Gdańsk”.

Godziny funkcjonowania linii zarówno tramwajowych zostaną w tym dniu wydłużone, rozkład jazdy tramwaju nr 10:

baner 3 tramwaje 3

Taksówki

Komunikację po i w trakcie imprezy będą zapewniały firmy AS TAXI i CARO TAXI. Taksówki ustawione będą na Parkingu P5 (ul. Marynarki Polskiej).

Cennik przejazdów dostępny jest na stronach: http://astaxi.pl/cennik.html oraz http://www.carotaxi.pl/cennik.html.

Mapa imprezy

mapa Amber Fest 2016

Własne napoje i jedzenie

Zabronione jest wnoszenie własnego jedzenia i napojów. Na terenie festiwalu znajdują się stoiska gastronomiczne, na których będzie można dokonywać zakupu produktów spożywczych.

Aparaty i kamery

Na teren festiwalu można wnosić aparaty oraz kamery. 

Regulamin

Uczestnicy imprezy muszą się jednak stosować do regulaminów – stadionu Stadion Energa Gdańsk i imprezy AMBER FEST. Organizator może nakazać opuszczenie imprezy osobom, które będą w posiadaniu przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych.