Halloween na PGE ARENIE

01.11.2013
Halloween na PGE ARENIE

Tłumy odwiedziły nas wczoraj na nocnym zwiedzaniu stadionu na Halloween. Najwięcej osób czekało na swoją kolej do przejścia ciemnymi korytarzami PGE ARENY między godziną 20:00 i 22:00. Ci, którzy postanowili do nas przyjechać około godz. 21:00, mieli szansę zobaczyć stadion rozświetlony na kilkanaście minut pełną mocą wszystkich reflektorów i przez to stający się ogromną Halloweenową Dynią!

Usta długie na 30 metrów, oczy w kształcie trójkątów o bokach 5,5m i przeciwprostokątnej 7,8m – takie rozmiary halloweenowej dyni powinny pozwolić nam znaleźć się w Księdze Rekordów Guinnessa, do której złożyliśmy już nasz wniosek. Rezultat tych starań znany będzie za kilka tygodni, ale już dziś cieszymy się wynikiem frekwencji z odwiedzających nas osób na Halloween. Wśród chętnych na mroczną zabawę najwięcej było rodzin z dziećmi. Wielu zwiedzających zachwyciło nas swoimi przebraniami konkurując tym samym ze stadionowymi duchami. A trasa wycieczki była tej nocy wyjątkowa. Ze względu na miejsca, do których zaprosiliśmy zwiedzających, jak np. stadionowy areszt, ale również z powodu zupełnie innej aury panującej na PGE ARENIE. Wejście na murawę odbywało się w zupełnych ciemnościach i idącą grupę zauważyć można było tylko po światłach ruszających się latarek, halloweenowe dynie oświetlone świeczkami stały na całej trasie wycieczki, płachty pochlapane krwią odgradzały zwiedzających od kolejnych pomieszczeń, a z głośników dobiegały przerażające odgłosy pogłębiające jeszcze mroczną atmosferę.

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas atrakcje spodobały się wszystkim i obiecujemy za rok jeszcze więcej niespodzianek w noc halloweenową!