Fani śpiewają dla Justina i wygrywają bilety!

25.07.2014
Fani śpiewają dla Justina i wygrywają bilety!

Zaśpiewaj piosenkę "Mirrors", nagraj krótki filmik i wystąp w telewizji, a także wygraj bilet na koncert Justina Timberlake`a na naszym stadionie! To specjalna akcja przygotowana dla fanów amerykańskiego artysty. Jej organizatorami są agencja Prestige MJM, Arena Gdańsk Operator i eBilet.

Akcja odbędzie się pod nazwą "Mirrors". Może wziąć w nim udział każda osoba pełnoletnia i niepełnoletnia (jeśli otrzyma pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych).

Co zrobić, żeby wziąć w nim udział? Przede wszystkim należy zaprezentować swoje umiejętności wokalne i wykonać utwór "Mirrors" Justina Timberlake`a. Następnie krótkie nagranie wideo należy przesłać do Organizatorów akcji za pomocą specjalnej aplikacji konkursowej, która znajdzie się na oficjalnym profilu agencji Prestige MJM i eBilet. -  Nagranie nie może mieć więcej niż 45 sekund. Można je wysyłać do 5 sierpnia do godziny 15:00 – wyjaśnia Marcin Matuszewski, prezes eBilet.

Od momentu ogłoszenia konkursu do 5 sierpnia na profilach agencji Prestige MJM i eBilet będzie trwać głosowanie internautów, którzy za pomocą aplikacji konkursowej wybiorą najlepsze ze zgłoszonych nagrań. W rezultacie, 15 uczestników zostanie zakwalifikowanych do następnego etapu. To z tego grona specjalna komisja wybierze pięciu uczestników, którzy będą mieć szansę na wzięcie udziału w nagraniu utworu w studio.

Niektórzy otrzymają także szansę na zaprezentowanie swojego talentu w telewizji! Wspomniana piątka szczęśliwców otrzyma ponadto podwójne zaproszenie na koncert Justina Timberlake`a na PGE ARENIE. - To akcja zaczerpnięta ze Stanów Zjednoczonych. Za oceanem zyskała olbrzymi rozgłos i zainteresowała samego artystę – przekonuje Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Jak wyglądało to w Stanach pokazuje filmik: https://www.youtube.com/watch?v=5J1oSmlJQi8 Śpiewający fani zostali zaskoczeni przyjściem na plan teledysku ich idola...

Najlepsza piątka uczestników w polskiej edycji tej zabawy zostanie wyłoniona przez specjalną komisję 7 sierpnia. Sesja nagraniowa w studio odbędzie się 19 sierpnia w Gdańsku, w dzień koncertu Justina Timberlake`a na PGE ARENIE.

Regulamin akcji "Mirrors" znajduje się na stronie: www.imprezyprestige.com