FUN ARENA rozpoczęła swoją działalność!

13.07.2014
FUN ARENA rozpoczęła swoją działalność!

Krótko po godzinie 12:30 Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz, Prezes Areny Gdańsk Operator Tomasz Kowalski i właściciele atrakcji oferowanych w FUN ARENIE, przecięli uroczyście czerwoną wstęgę otwierając tym samym podwoje nowego Centrum Rekreacyjno-Sportowego, które poszerza od dziś ofertę rozrywkową stadionu w Gdańsku.

FUN ARENA będzie odtąd bawić mieszkańców Trójmiasta i turystów codziennie od godz. 10:00 do 22:00. Obserwując dzisiejsze zainteresowanie atrakcjami oferowanymi na ponad 5 tysiącach metrów kwadratowych zaadaptowanych pod żółtą trybuną stadionu, można stwierdzić, że nowe miejsce zdecydowanie się przyjęło. Największe zaciekawienie wzbudziła całkowita nowość nad morzem i w Polsce – gry live escape game ESCAPEROOMS. Kolejki do tej atrakcji bardzo szybko zrealizowały się zapisami aż do godziny 23:00 dzisiejszego dnia. Ponad 50 osób będzie mogło już od teraz dzielić się emocjami, jakie przyniosło im rozwiązywanie tajemnic pokojów ESCAPEROOMS. Druga z atrakcji „ZOLTAR Apokalipsa” do godz. 19:00 została przetestowana przez 76 osób. Jednymi z walczących była grupa policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, którzy po wyjściu powiedzieli nam, że bawili się u nas jak dotąd najlepszą w Trójmieście do strzelania bronią do paintball'a elektronicznego. W Parku Trampolin FUN ARENY poszalało dzisiaj do godz. 19:00, podobnie jak na ZOLTARZE, 76 osób,w tym siatkarki ATOMu Trefl Sopot Magda Kuziak i Zuza Efimienko. A w tym samym czasie 81 osób wypróbowało nowy tor kartingowy dla gokartów elektrycznych. W Wielkim Wyścigu Otwarcia udział wzięli: Prezydent Paweł Adamowicz, Dariusz Tiger Michalczewski, Marcin Biernacki – znany kierowca wyścigowy, Alan Lalak – nazywany przyszłym następcą Kubicy, Mistrz Polski Młodzików 2012 i piłkarze Lechii Gdańsk: Marcin Pietrowski, Piotr Grzelczak. Najlepszy czas wyścigu należał do

FUN ARENA zaprasza do siebie dzieci, młodzież i dorosłych. To idealne miejsce do zabawy integracyjnej, wyprawiania urodzin, wieczorów kawalerskich i spotkań rocznicowych. Ta nowa strefa na stadionie dołącza ze swoimi atrakcjami do już istniejących i oferowanych codziennie na PGE ARENIE: zewnętrznego toru gokartowego, bungee jumping z 90 metrów, kolejki tyrolskiej spod dachu stadionu, wycieczek i Muzeum Lechii Gdańsk.