FUN ARENA nabiera rozpędu – wracają kolejne atrakcje

10.06.2020
Od początku tygodnia napływają same dobre informacje. Od poniedziałku dostępna jest dla odwiedzających Movement Arena, natomiast w najbliższy czwartek zapraszają do siebie Zoltar Apokalipsa oraz Escaperooms.

Osoby, które znudziły się domowymi ćwiczeniami z radością powitają wiadomość, iż Movement Arena ponownie czeka na nich ze swoimi atrakcjami. Amatorzy aktywności fizycznej tak jak przed przerwą spowodowaną Koronawirusem będą mieli do swojej dyspozycji ponad 1000 metrów kwadratowych powierzchni, gdzie czeka na nich strefa parkur. Natomiast kochający powietrzne ewolucje staną przed szansą, by po raz kolejny zażartować z grawitacji w parku trampolin. Jeśli ktoś chciałby dosłownie i w przenośni oderwać się od ziemi, nawet na cztery metry, to wizyta w Movement Arenie będzie strzałem w dziesiątkę. Natomiast osoby chcące popracować nad sylwetką  będą miały do swojej dyspozycji strefę kalistnieki.

Movement_Arena_foto

Przypominamy o nowych zasadach korzystania z Movement Areny. Na terenie Movement Areny będzie mogło przebywać maksymalnie 30 osób. Przed wejściem należy zdezynfekować ręce, natomiast szatnie będą dostępne jedynie do przebrania się, szafki zaś pozostaną zamknięte. Pomiędzy zajęciami zostaną przeprowadzone przerwy w celu dezynfekcji powierzchni, natomiast w godz. 13.30-14.00 odbędzie się duża przerwa techniczna. Zachęcamy do tworzenia kont dla rezerwacji terminów zajęć poprzez stronę Movement Arena, co ułatwi zakup biletów.

Refleks, spokój i spryt – to cechy dobrego strzelca. A jak je wyćwiczyć – podpowiadamy: Zoltar Apokoalipsa, czyli niecodzienny paintball elektroniczny. To fantastyczna zabawa dla rodziny i przyjaciół. Uzbrojeni w specjalne karabiny i kamizelki sensoryczne uczestnicy rozgrywki mogą strzelać do siebie na specjalnym torze przeszkód. Co więcej nie trzeba schodzić z pola gry po jednym trafieniu, a do tego nasz strój pozostaje schludny i czysty, bez śladu farby. Jeśli ktoś oprócz wysiłku fizycznego lubi ćwiczenia intelektualne, to z całą pewnością odnajdzie coś dla siebie w Escaperooms.

Zoltar_foto

Pamiętajcie o nowych zasadach dotyczących korzystania z Zoltara. Przed wejściem obowiązkowo dezynfekujemy ręce, a także podczas korzystania z atrakcji nosimy maseczki lub bufkę. Szatnie i  toalety na Zoltarze będą niedostępne, z wyłączeniem umywalek do rąk.

Thrillery, kryminały, czy powieści science-fiction ostatnimi czasy każdy miał sporo okazji by nadrobić literackie zaległości. Natomiast za sprawą Escaperooms każdy może samemu zmierzyć się z łamigłówkami, jakim musieli sprostać literaccy bohaterowie. Ma na to godzinę i kilka podpowiedzi, które pomogą mu wydostać się z pokoju i rozwiązać zagadkę. Zabawa gwarantowana dla każdego.

Escaperooms_foto

Przedstawiamy nowe zalecenia dotyczące korzystania z Escaperooms. Pamiętajcie, że każdy z gości jest zobowiązany do noszenia maseczki zarówno w recepcji, jak i pokoju gry. W recepcji będzie można również zdezynfekować ręce płynem. Po skorzystaniu z każdego pokoju będzie on przechodził dezynfekcje.

Szczegółowe informacje prosimy kierować bezpośrednio na poniższe adresy: