Dzisiaj na PGE ARENIE jeszcze bardziej zielono….

05.01.2015
Konferencja Scandinavian Express na PGE ARENIE

Tym razem nie za sprawą zawodników Lechii Gdańsk tylko ponad stu kierowców Scadinavian Express. Przewoźnika, który od ponad 20 lat, szybko i bezpiecznie przewozi ładunki z Europy do Skandynawii. Kierowcy szkolili się w nietypowym miejscu -  na PGE ARENIE.  Najpiękniejszy polski stadion to nie tylko piłkarska murawa, ale również przestrzeń do wielkich wydarzeń.

Cześć praktyczna szkolenia odbywała się wokół stadionu, gdzie zgromadzono firmową flotę Scadinavian Express. Wielkie ciężarowe wozy (głównie Volvo i Scandia) zazieleniły otoczenie PGE ARENY. Ustawiono je bezpośrednio pod stadionem, tak by uczestnicy mogli w praktyce utrwalić wiedzę teoretyczną. Przewoźnicy rozmawiali tam między innymi o eksploatacji pojazdu i jego wyposażeniu. Dyskusje o taktyce jak zwykle prowadzono w szatni, ale z wykorzystaniem nowoczesnych technik audiowizualnych.

Po ciężkim dniu przewidziano także czas na przyjemności - kierowcy i cały sztab szkoleniowy mogą liczyć na  dużą i pozytywną dawkę rozrywki w Fun Arenie. Tam przesiądą się ze swoich dużych pojazdów w szybkie gokarty. Zagrają też w Zoltar, zasiądą przy sylumatorach i będą próbowali wydostać się z Escaperoomów. Takiego szkolenia pozazdrościłby niejeden.