Dawid Podsiadło zagra na Stadionie Energa Gdańsk

17.12.2019
Po tegorocznym sukcesie na PGE Narodowym w Warszawie, Dawid Podsiadło ogłosił dwa stadionowe koncerty w przyszłym roku. Gospodarzami wydarzeń będą Stadion Energa Gdańsk (13 czerwca 2020 roku) oraz Stadion Wrocław (20 czerwca 2020 roku). Będą to dwa zupełnie wyjątkowe wydarzenia, zapowiadające nowy materiał Artysty.

Mijający rok był pasmem sukcesów dla Dawida Podsiadło. Liczne nagrody (w tym Paszporty Polityki oraz Fryderyki), niesamowity sukces płyty „Małomiasteczkowy”, która zaledwie w kilka miesięcy uzyskała status diamentowej (150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy) czy ogromne sukcesy jego piosenek na radiowych i streamingowych playlistach to tylko część z nich. Koncert na PGE Narodowym w Warszawie dla 60 tysięcy fanów, na którym wystąpił razem z Taco Hemingwayem, przeszedł do historii polskiej estrady. Bilety wyprzedały się w rekordowo szybkim tempie - prawie wszystkie znalazły nabywców w zaledwie kilka godzin. Dawid Podsiadło i Taco Hemingway jako pierwsi krajowi wykonawcy od wielu lat zgromadzili tak liczną publiczność na swoich solowych koncertach.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony fanów, artysta ogłosił dwa dodatkowe koncerty, zaplanowane na czerwiec przyszłego roku, zapowiadając jednocześnie nowy materiał koncertowy i pracę nad kolejnym albumem. 

Pierwszy koncert odbędzie się 13 czerwca 2020 roku na Stadionie Energa Gdańsk! Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro rusza w czwartek, 19 grudnia, o godzinie 11:00. Szczegółowe informacje o przedsprzedaży pojawią się na stronie eBilet.pl we wtorek, 17 grudnia,10:00 pod adresem: www.ebilet.pl/muzyka/pop/dawid-podsiadlo/. Maksymalna liczba biletów zakupionych w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to 2 sztuki. Sprzedaż biletów na koncert na Stadionie Energa Gdańsk rozpocznie się w piątek, 20 grudnia, o godzinie 11:00 na stronie eBilet.pl. Na wydarzenie obowiązują bilety imienne. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 4 sztuki. Partnerem koncertu w Gdańsku są Miasto Gdańsk i Stadion Energa Gdańsk. Organizatorem wydarzeń jest agencja Muzk, a producentem wydarzenia agencja East Eventz.

plakat_DP