Dawid Kwiatkowski zaśpiewał na PGE ARENIE!

02.06.2014
Dawid Kwiatkowski zaśpiewał na PGE ARENIE!

Nie mieliśmy okazji być na występach The Beatles ale po tym co zobaczyliśmy wczoraj na stadionie, mogliśmy wyobrazić sobie szał nastolatek w latach 60-tych... Dawid absolutnie panuje nas swoimi fankami, mając z nimi świetny kontakt i zdobywając ich serca! I wystąpił dla nich na PGE ARENIE uwieńczają swoim koncertem festyn zorganizowany z okazji Dnia Dziecka na gdańskim stadionie!


Przed koncertem była okazja przekonać się jakim młody artysta jest człowiekiem, słuchając jego odpowiedzi na pytania zadawane przez fanki na ekskluzywnym spotkaniu z piosenkarzem, w którym uczestniczyli zwycięzcy konkursów prowadzonych na profilach organizatorów na Facebook i w Radiu Gdańsk. Z przyjemnością możemy stwierdzić, że chłopak ma dobrze poukładane w głowie, jest grzeczny, z tą odrobiną szaleństwa potrzebną u artysty, jednak w żadnym wypadku nie zmanierowany, czy gwiazdorski. Spotkanie z nim było prawdziwą przyjemnością dla fanów i rodziców, którzy swoje dzieci na nie przyprowadzili. 


Jeszcze zanim Dawid wyszedł na scenę, trwał na niej konkurs, w którym nagrodą był obóz muzyczny z artystą, ufundowany przez Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS. Z ponad 50 wcześniej przesłuchanych kandydatek, na scenie zaprezentowały się 3. Ostatecznie zdaniem Jury i z aplauzem publiczności wyjazd na obóz z Dawidem wygrała 16-letnia Marta Plichta z Redy!


Zapraszamy do obejrzenia albumu z występu Dawida Kwiatkowskiego na PGE ARENIE na stronie Facebook: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.673961056008907.1073741927.104332526305099&type=1

Potwierdzamy też to, co Dawid powiedział ze sceny - już w połowie czerwca będzie nagrywany z nim teledysk na naszym stadionie!