Dawid Kwiatkowski kręcił teledysk na PGE ARENIE!

01.07.2014
Dawid Kwiatkowski kręcił teledysk na PGE ARENIE!

Od zmroku do świtu dzisiejszej nocy trwało kręcenie najnowszego teledysku Dawida Kwiatkowskiego na gdańskim stadionie. Piosenkarz zachwycił się PGE ARENĄ w czasie swojego występu w Gdańsku 1 czerwca i wczoraj powrócił nad morze nagrać teledysk do swojej nowej piosenki „Nie Zmienisz Mnie”.

Do nakręcenia zaplanowanych scen potrzebny był zmrok, zanim zapadł Dawid spędził czas ze swoim zespołem w FUN ARENIE. Cała grupa bawiła się ponad dwie godziny na atrakcjach dostępnych w nowym Centrum Rekreacyjno-Sportowym na stadionie.

W piątek rano na fanpage Dawida na Facebook’u pojawiła się informacja, że będzie nagrywał swój teledysk w Gdańsku więc już od wczesnych godzin wokół stadionu czekały fanki młodego artysty. Małej części z nich, która zdecydowała się odpocząć właśnie w FUN ARENIE, udało się spotkać swojego idola. Było miejsce na wspólne zdjęcia i gorące uściski. Praca przy teledysku rozpoczęła się dopiero o godzinie 22:00 pierwszymi ujęciami na boisku PGE ARENY.

Najpierw nagrano zespół z wokalistą, potem tancerzy, którzy cierpliwie powtarzali po kilka razy przygotowane układy, na końcu krótki taniec do refrenu w wykonaniu samego Dawida i chłopaków. Reżyser nagrania zadowolony był z wszystkich ujęć dopiero ok. 1:30 w nocy. Wtedy zakończono zdjęcia z pierwszego, wybranego miejsca. Następne zaplanowano jeszcze na zewnątrz stadionu, na promenadzie PGE ARENY i w jednym z jej tuneli. Noc mijała szybko kiedy z głośników cały czas płynęła muzyka, wydaje się soon-to-be nowego hitu, artysty.

Kiedy opuszczaliśmy obiekt o 2:00 w nocy, ekipa realizacyjna przetransportowała się dopiero w drugie wybrane miejsce. Wokół podświetlonego stadionu, w lekkiej mgle nocy, było spokojnie i sennie, do momentu kiedy przy otwarciu bram usłyszeliśmy… pisk fanek. Te najbardziej wytrwałe spędziły całą noc przy PGE ARENIE czekając na szansę spotkania się ze swoim idolem. 

Więcej zdjęć na: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.690282661043413.1073741948.104332526305099&type=1