Darmowe warsztaty rolkarskie i biegowe przy Stadionie Energa Gdańsk

17.06.2016
Miłośnicy biegania i rolkarstwa spotykają się w każdą sobotę przy Stadionie Energa Gdańsk!

Soboty to szczególny dzień dla wszystkich miłośników biegania i rolkarstwa. W tym dniu przy Stadionie Energa Gdańsk odbywają się darmowe treningi.

Aktywne weekendy zaczynamy w każdą sobotę o 9.30 treningiem Biegam Bo Lubię. Spotkanie odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnego trenera. Trener zwraca uwagę na prawidłową rozgrzewkę, wspólnie wykonuje się ćwiczenia rozciągające, rozgrzewające mięśnie, usprawniające i oczywiście biega. Treningi są intensywne, a poprawa kondycji gwarantowana!

Rolkarzy zapraszamy o 11.00. O tej godzinie startują warsztaty wrotkarskie prowadzone przez Roll4All. Zajęcia pełne są gier i zabaw na rolkach, dzięki którym ćwiczy się koordynację i uczy prawidłowej postawy. Stopień zaawansowania ćwiczeń zależy od umiejętności grupy.

Spotykamy się w każdą sobotę, niezależnie od pogody. Jeśli masz wątpliwości czy zajęcia są dla Ciebie, zajrzyj na wydarzenia na Facebooku, gdzie można zobaczyć zdjęcia z poprzednich spotkań i porozmawiać z uczestnikami: Treningi Biegam Bo Lubię na Stadionie Energa Gdańsk - soboty godz. 9:30 oraz Warsztaty rolkarskie na Stadionie Energa Gdańsk - soboty godz. 11:00. Do zobaczenia!

Darmowe warsztaty przy Stadionie Energa Gdańsk będą prowadzone w każdą sobotę aż do końca października.