Bilety na Guns N’ Roses już w sprzedaży

09.12.2016
Ceny biletów na czerwcowy koncert

Giganci rocka, zespół Guns N’ Roses, zagrają 20 czerwca na Stadionie Energa Gdańsk. Po raz pierwszy zespół pojawi się w Polsce w legendarnym składzie z Axlem Rosem i Slashem na czele, zagrają również Duff McKagan, Dizzy Reede, Richard Fortus, Frank Ferrer i Melissa Reese. Dziś bilety na koncert trafiły do sprzedaży otwartej.

– Ponownie w Gdańsku gościmy największe gwiazdy. Tym razem Miasto Wolności i Solidarności odwiedzą legendy rocka, które pamięta kilka pokoleń! – podkreśla Paweł Adamowicz, Prezydent Gdańska. – Jesteśmy dumni, że po raz kolejny możemy gościć w Gdańsku największe ikony muzyki.

Ceny biletów zaczynają się od 227 złotych za trybuny górne i od 256 złotych za miejsce na płycie. Za Golden Circle trzeba zapłacić 356 złotych, a za bilety zapewniające pierwszeństwo podczas wchodzenia na płytę 456 złotych. Dostępne są również miejsca Premium i Pakiety VIP. Szczegóły na mapce poniżej oraz na stronie: www.livenation.pl.

Samego zespołu nie trzeba nikomu przedstawiać, w 2012 roku za swój wkład w rozwój muzyki rockowej zostali wprowadzeni do prestiżowego Rock and Roll Hall of Fame. Dodatkowe emocje wzbudza również skład koncertowy – po ponad 20 latach do zespołu powrócił Slash, jeden z najlepszych gitarzystów heavymetalowych świata według czasopisma „Guitar World”. W połączeniu z Axlem, którego Rolling Stone umieścił na liście 100 najlepszych wokalistów wszech czasów, otrzymujemy prawdziwie wybuchową rockową mieszankę!

– Już po raz piąty na Stadionie Energa Gdańsk będziemy gościć artystów światowej sławy. Guns N’ Roses w tym składzie nie grali od ponad 20 lat, dla wszystkich fanów rocka będzie to więc niezwykle emocjonujące przeżycie! Cieszymy się tym bardziej, że po raz pierwszy w Polsce zobaczymy artystów w legendarnym składzie właśnie na gdańskim bursztynowym stadionie! – opowiada Tomasz Kowalski, Prezes Zarządu Arena Gdańsk Operator. – Nie ma wątpliwości, że spotkanie z gwiazdami rocka dostarczy wszystkim mocy wrażeń.

Plotki o trasie koncertowej Guns N’ Roses w Europie pojawiały się już od dłuższego czasu, ale zespół długo kazał fanom czekać w niepewności. Twórców hitów „Welcome to the Jungle”, „Sweet Child O’ Mine”, „November Rain” czy „Paradise City” usłyszymy 20 czerwca właśnie w Gdańsku. Organizatorem koncertu jest agencja Live Nation.

Guns N Roses bilety