Bawimy się w CELEBRITY HUNT!

29.07.2014
Bawimy się w CELEBRITY HUNT!

PGE ARENA Gdańsk znalazła się na liście miejsc w miejskiej grze "CELEBRITY HUNT"! Dostępna na aplikacjach iOS i Android gra będzie bawić gdańszczan i turystów od dziś do 17 sierpnia, czyli dokładnie w czasie kiedy mamy w naszym mieście Jarmark św. Dominika. Wszyscy przyjeżdżający z tej okazji do Gdańska będą mieli szansę na spotkania ze znanymi osobami, dobrą zabawę i nagrody czekające na najlepszych łowców!

CELEBRITY HUNT polega na szukaniu w różnych punktach Gdańska osób, które w grze określane są jako Celebryci. Są to osoby aktywne społecznie w dziedzinach kultury, sztuki, sportu itp. Polują na nich Łowcy – czyli gracze zainteresowani poznaniem interesujących ludzi, których zadaniem będzie odnalezienie odwiedzających miasto i biorących udział w grze Celebrytów. Jedni i drudzy spotykają się w tzw. Landmarkach, czyli miejscach, które zostały zaproszone do gry. PGE ARENA jest jednym z nich!

Zabawa w "Celibrity Hunt" wciąga, daje możliwość lepszego poznania naszego pięknego miasta i do tego bezpośredniego spotkania z osobami, które znamy z mediów. Dodatkiem do tak wymienionych korzyści z gry są jeszcze nagrody! Wygrywają i Celebryci - ten, z którym najwięcej łowców zrobi sobie zdjęcia, otrzyma tytuł Arcygwiazdy Celebrity Hunt 2014, wygrywają i Łowcy - grający o tytuł Arcymistrza Celebrity Hunt 2014. 

Żeby w grze wziąć udział należy zainstalować aplikację dostępną na stronie: www.celebrityhunt.net i można ruszać w trasę! My czekamy na pierwsze osoby, które trafią na PGE ARENĘ i spotkają się u nas z którymś z Celebrytów biorących udział w grze. A będą to między innymi: Dariusz Michalczewski, Krzysztof Skiba, DJ ZmootH, piłkarze Lechii Gdańsk, Chris Memo, zespół Punkt Wejścia i lista ta nie jest zamknięta! Można przyłączać się do niej zgłaszając swoją kandydaturę na: www.celebrityhunt.net/zgloszenie-na-celebryte/. Jak wyglądać będzie na waszych smarfonach zabawa w "Celibrity Hunt" widać na zdjęciach poniżej.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

Ostatnią i na pewno cenną korzyścią z udziału w "Celebrity hunt", którą docenią wszyscy, są zniżki oferowane dla uczestników gry w miejscach, które w niej występują jako "Landmarki"! Na naszym stadionie są to tańsze bilety na aż pięć stadionowych  atrakcji!

Szczegóły dotyczące zniżek na poszczególnych obiektach: www.celebrityhunt.net/kategorie/landmarki/