APCOA FLOW – nowy sposób na komfortowe parkowanie

23.04.2020
Aplikacja APCOA FLOW jest już dostępna. Umożliwia bezpieczną, bezgotówkową opłatę za parkowanie na parkingach P3, P4 i P5 bez konieczności korzystania z parkometru czy pobierania papierowego biletu.

APCOA FLOW to rozwiązanie, dzięki któremu wzrośnie komfort i bezpieczeństwo opłacania postoju. Aplikacja jest darmowa i dostępna zarówno w Google Play, jak i AppStore. Opłata za parkowanie pobierana jest automatycznie, korzystając z karty płatniczej podanej w procesie rejestracji – nie ma tym samym potrzeby korzystania z parkometru czy nawet wysiadania z samochodu.

Użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów – wyłącznie standardową, zgodną z cennikiem opłatę za postój. Dostępne jest wprowadzenie kilku kart płatniczych oraz pojazdów. Ponadto, użytkownik aplikacji otrzyma powiadomienie za każdym razem, kiedy czas parkowania będzie zbliżał się do końca – istnieje wtedy możliwość przedłużenia postoju. Zawsze przed rozpoczęciem można także zmienić pojazd lub wyświetlić szczegółowe informacje o danym parkingu (m.in. taryfę i ilość miejsc postojowych). Co więcej, aplikacja nie ogranicza się do stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk, a umożliwia  bezgotówkową płatność za parkowane na ponad 350 parkingach w całej Polsce.

W przypadku pytań, wniosków i uwag dotyczących działania APCOA FLOW prosimy o kontakt mailowy na adres flow@apcoa.pl lub bezpośrednio z aplikacji klikając Menu->Pomoc->Napisz wiadomość.

Informacje dotyczące konfiguracji aplikacji.

apcoa flow

Szczegóły dotyczące funkcjonowania parkingów przy stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk znajdują się TUTAJ.